Ideal Standard Alu+ thermostatische douchemengkraan wandmontage Silver
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20063604 |
Ideal Standard Alu+ thermostatische douchemengkraan wandmontage Rosé
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20063606 |
Ideal Standard Alu+ thermostatische douchemengkraan wandmontage Silk Black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20063605 |
Ideal Standard Alu+ thermostatische douchemengkraan wandmontage Silver
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Leveranciers-referentie: BD582SI
Ideal Standard. Alu+. Thermostatische douchemengkraan voor wandmontage. Met cartridge Firmaflow® Therm. Omstel in de handgreep. Hoofdmaterialen: gerecycleerd aluminium, polymeer, ABS.
Douchemengkraan
| Uitvoering | Mechanisch |
| Type greep | met twee grepen |
| Zelfsluitend | Nee |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Materiaal kraan | Messing |
| Middenafstand | 137mm |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld |
| Basiskleur | Overig |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2" (15) |
| Nom. binnendiameter uitlaat | 1/2" (15) |
| Plaats uitlaat | Naar beneden |
| Met douchegarnituur | Nee |
| Koele behuizing | Ja |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Met S-koppelingen | Ja |
| Met rozet | Ja |
| VM kleur | Silver |
Technische fiches
| F20063605n | Download |