Van Marcke Luna hangtoilet pack met tornado flush
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069862 |
Van Marcke Luna hangtoilet pack met tornado flush mat wit
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069538 |
Van Marcke Luna hangtoilet pack met tornado flush
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Van Marcke. Luna. Hangtoilet pack, zonder spoelrand, met tornado flush, met dunne soft-close en take off zitting, in wit porselein.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Met toiletzitting | Ja |
| Soort zitting | Zacht |
| Met snelbevestiging zitting | Ja |
| Breedte | 365mm |
| Diepte | 485mm |
| Hoogte | 365mm |
| VM kleur | wit |