Geberit AquaClean Alba wc lavant
Leveranciers-referentie: 146.350.01.1
Geberit. AquaClean Alba. WC suspendu complet.
Douche WC
| Type de construction | WC mural (fixation au mur) |
| Matériau | Céramique |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Bedieningswijze | Afstandsbediening |
| Douchestraalsterkte instelbaar | Ja |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Met zittingverwarming | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Breedte | 375mm |
| Diepte | 565mm |
| Hoogte | 355mm |