Van Marcke Gio spiegel ovaal B380xH900xD30mm 4mm spiegelglas zwart
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017784 |
Van Marcke Gio miroir ovale
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20059191 |
Van Marcke Gio miroir ovale B380xH900xD30mm 4mm verre miroir noir
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 221195
Van Marcke. Gio. Ovalen spiegel met LED-verlichting. Zwart.
Spiegel
| Uitvoeringsvorm | Wandspiegel |
| Vorm | Ovaal |
| Vergrotingsspiegel | Nee |
| Met spiegelkader | Ja |
| Kleur van de spiegelkader | Zwart |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Met verlichting | Ja |
| Hoogte | 900mm |
| Dikte | 30mm |
| Breedte | 380mm |
Certificats
| CERT_20017737f | Télécharger |