Van Marcke Vu spiegel op profielen B240xH800mm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017764 |
Van Marcke Vu spiegel op profielen B240xH800mm
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20017763 |
Van Marcke Vu spiegel op profielen B400xH800mm
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 221163
Van Marcke. Vu. Spiegel op profielen.
Spiegel
| Uitvoeringsvorm | Wandspiegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vergrotingsspiegel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Elektrische aansluiting | Kabel |
| Hoogte | 800mm |
| Dikte | 0mm |
| Breedte | 240mm |
| Diameter | 0mm |
Fiches technique
| F221163n | Télécharger |