Hansgrohe Vernis Blend tapkraan 70 chroom
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20053023 |
Hansgrohe Vernis Blend robinet service 70 chrome
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20053024 |
Hansgrohe Vernis Blend robinet service 70 noir mat
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 188082
Référence fournisseur: 71583000
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 15 | Karton |
Hansgrohe. Vernis Blend. Tapkraan 70 zonder lediging. Chroom. Kenmerken artikel: ComfortZone 70, uitsprong: 93 mm, uitloophoogte: 59 mm, normale straal, maximaal debiet bij 3 bar: 5 l/min., met keramische stopkraan 90°, enkel voor aansluiting koud water, aansluittype: G ⅜-aansluitslangen.
Toiletkraan
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Montagewijze | Blad/kraangat |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Basiskleur | Chroom |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Uitvoering afvoer | Vast |
| Met rozetten | Nee |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Overhang afvoer | 93mm |
| Totale opbouwhoogte | 109mm |