GO Van Marcke Verona toiletkraan geborsteld nikkel
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069167 |
GO Van Marcke Verona toiletkraan chroom
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20070402 |
GO Van Marcke Verona toiletkraan geborsteld gun metal
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20069163 |
GO Van Marcke Verona toiletkraan geborsteld nikkel
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20069161 |
GO Van Marcke Verona toiletkraan mat zwart
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
GO Van Marcke. Verona. Toiletkraan met binnenwerk en keramische schijven, waterbesparend straalbreker, inclusief fixatieset. Geborsteld nikkel.
Toiletkraan
| Type greep | met één greep |
| Materiaal kraan | Messing |
| Montagewijze | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Overig |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |
| Uitvoering afvoer | Vast |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 7.02l/min |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 68.5mm |
| Overhang afvoer | 130mm |
| Totale opbouwhoogte | 165mm |
| VM kleur | Geborsteld nikkel |