Grohe Essence wastafelmengkraan M-Size Aquaguide
SKU: 163816
Referenz Hersteller 24173001
Verfügbare Verpackungen
Um Ihre Lagerung zu erleichtern, bieten wir die Möglichkeit, eine andere Verpackung zu erhalten.
In 95% der Fälle wird diese Verpackung eingehalten.
Gelegentliche logistische Einschränkungen können jedoch Anpassungen erfordern
| Anzah | Verpackung |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 12 | Karton |
Grohe. Essence. Wastafelmengkraan M-Size voor ééngatsmontage met metalen hendel. Deze kraan uit de GROHE Essence New serie heeft een medium hoge uitloop wat ideaal is voor als je bijvoorbeeld een emmer wilt vullen. En zijn flexibele draaibereik (0°, 150°, 360°) vergroot het gebruiksgemak. De trekstang aan de achterzijde van de kraan maakt het je gemakkelijk om de afvoer te sluiten en te openen. GROHE SilkMove zorgt ervoor dat je soepel de temperatuur en het watervolume regelt. Speciaal aan deze eengreeps kraan is de waterbesparende GROHE EcoJoy technologie, waarbij je zelfs bij een volle straal maximaal 5,7 l/min verbruikt. Maar ook de installatie van de kraan zal je bevallen. Dankzij GROHE QuickFix Plus gaat dit snel en moeiteloos. Zo glanst de kraan met zijn chromen GROHE StarLight® beschermlaag je in een handomdraai tegemoet.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluiting aanvoer | Slang (schroefkoppeling) |
| Middenafstand | 0mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Uitlooptype | Buis |
| Mondstuk waterkraan | schuimstraalkop |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Ja |
| Type afvoeraansluiting | Trekwaste |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Koudestart funktie | Nee |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | AA |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 193mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 160mm |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Overhang afvoer | 114mm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |