intro Stella 45 onderbouwkast B1200xH400xD455mm 2 deuren Sandstone Oak
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052720 |
intro Stella 45 Unterschrank B1200xD455xH500mm 2Türen Thermo Oak Black
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20028971 |
intro Stella 45 onderbouwkast B1200xH400xD455mm 2 deuren wit
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20054080 |
intro Stella 45 sous-meuble 120 cm 2 portes Soft Oak Greige
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20069249 |
intro Stella 45 sous-meuble B1200xH400xD455mm 2portes Sandstone Oak
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20069424 |
intro Stella 45 sous-meuble B1200xH400xD455mm 2portes Silver Sage
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
intro. Stella 45. Onderbouwkast 120 cm met 2 deuren, greeploos. Beschikbaar in verschillende kleuren. Te combineren met de Van Marcke Smart buissifon 20015775
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 400mm |
| Breedte | 1200mm |
| Diepte | 455mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Aantal schuifladen | 0 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Eik |
| Kleur front | Eik |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| VM kleur | Sandstone Oak |