intro Stella 45 onderbouwkast 120 cm 2 deuren Soft Oak Greige
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054080 |
intro Stella 45 Unterschrank 120 cm 2 Türen Soft Oak Greige
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069249 |
intro Stella 45 Unterschrank B1200xH400xD455mm 2Türen Sandstone Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069424 |
intro Stella 45 Unterschrank B1200xH400xD455mm 2Türen Silver Sage
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20052720 |
intro Stella 45 onderbouwkast B1200xD455xH500mm 2 deuren Thermo Oak Black
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028971 |
intro Stella 45 onderbouwkast B1200xH400xD455mm 2 deuren wit
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 946385
intro. Stella 45. Onderbouwkast 120 cm met 2 deuren, greeploos. Beschikbaar in verschillende kleuren.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 400mm |
| Breedte | 1200mm |
| Diepte | 455mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Aantal schuifladen | 0 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Eik |
| Kleur front | Overig |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| VM kleur | Soft Oak Greige |