Hansgrohe Croma hoofddouche 280 1 jet brushed bronze
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20062609 |
Hansgrohe Croma Kopfbrause 280 1 jet brushed bronze
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052643 |
Hansgrohe Croma Kopfbrause 280 1Strahl Chrom
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20050133 |
Hansgrohe Croma hoofddouche 280 1straal mat zwart
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 187087
Referenz Hersteller 26220140
Hansgrohe. Croma. Hoofddouche 280 1 jet. Douchekopformaat: 280 mm. Straalsoort: RainAir. Plafonddouche met verstelbare hoek. Materiaal straalplaat: metaal. Maximale doorstroomhoeveelheid bij 3 bar: 15,6 l/min. Debiet RainAir (bij 3 bar): 15,6 l/min. Straalschijf afneembaar voor reiniging. Montage: plafond of wand. Aansluitdraad G ½. Geschikt voor doorstromers.
Douchekop
| Vorm | Rond |
| Basiskleur | Overig |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 15.6l/min |
| Met douchearm | Nee |
| Verstelbare kop | Ja |
| Instelbare sproeihoek | Nee |
| Antikalksysteem | Ja |
| Instelbare sproeistraal | Nee |
| Geschikt voor plafondbevestiging(montage) | Ja |
| Aantal straalsoorten | 1 |
| Zijdouche | Nee |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Met rozet | Nee |
| Diameter | 280mm |
| Voorsprong | 280mm |
| Breedte | 280mm |
| Hoogte | 59mm |
| Diepte | 280mm |