Hansgrohe Croma hoofddouche 280 1straal mat zwart
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20062609 |
Hansgrohe Croma Kopfbrause 280 1 jet brushed bronze
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052643 |
Hansgrohe Croma Kopfbrause 280 1Strahl Chrom
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20050133 |
Hansgrohe Croma hoofddouche 280 1straal mat zwart
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 188321
Referenz Hersteller 26220670
Hansgrohe. Croma. Hoofddouche 280. 1jet. Mat zwart. Bestaat uit: Hoofddouche, afmeting straalschijf: 280 mm, straalsoort: RainAir, kogelgewricht: hoek. Hoofddouche verstelbaar. Maximaal debiet bij 3 bar: 15,6 l/min. Debiet RainAir (bij 3 bar): 15,6 l/min. Materiaal straalschijf: metaal. Straalschijf afneembaar voor reiniging. Montage: plafond of wand. Aansluiting G ½.
Douchekop
| Vorm | Rond |
| Basiskleur | Overig |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 16l/min |
| Met douchearm | Nee |
| Verstelbare kop | Ja |
| Instelbare sproeihoek | Nee |
| Antikalksysteem | Ja |
| Instelbare sproeistraal | Nee |
| Geschikt voor plafondbevestiging(montage) | Nee |
| Aantal straalsoorten | 1 |
| Zijdouche | Nee |
| Met rozet | Nee |
| Diameter | 280mm |
| Voorsprong | 280mm |
| Breedte | 280mm |
| Hoogte | 59mm |
| Diepte | 280mm |