Delabie FINO urinoir zonder spoelrand wandmontage toevoer achter RVS 304 zwart
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059251 |
Delabie FINO Urinal ohne Rand Wandmontage Zulauf hinter Edelstahl 304
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20059252 |
Delabie FINO Urinal ohne Rand Wandmontage Zulauf hinter Edelstahl 304 Schwarz
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 184415
Leveranciers-referentie: 135710BK
Delabie. FINO. Individueel wandurinoir zonder spoelrand. Kan geplaatst worden op elk standaard voorwandsysteem, beschikbaar in de markt. Bacteriostatisch RVS 304. Dikte rvs: 1,2 mm. Afwerking in mat zwart Teflon®. Toevoer langs achter (inbouw). Ingebouwde of zichtbare afvoer. Verborgen sifon. Snel en eenvoudig te plaatsen: monteren via de voorkant dankzij de bevestigingsplaat in rvs. Geleverd met sifon 1"1/2. Bevestigingen meegeleverd. CE markering. Conform de norm EN 13407 voor een spoeling van 2 liter. Gewicht: 3,5 kg.
Urinoir
| Ausführung | Wand |
| Werkstoff | sonstige |
| Farbe | schwarz |
| Spülwasseranschluss | hinten |
| Mit Zielpunkt | Nein |
| Deckelmontage | Nein |
| Wasserlos | Nein |
| Damenausführung | Nein |
| Mit Deckel | Nein |
| Spülrandlos | Ja |
| Integrierte elektronische Steuerung | Nein |
| Min. Spülwassermenge | 2l |
| Mit Erdungsvorrichtung | Ja |
| Schmutzabweisend | Ja |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Antibakterielle Behandlung | Ja |
| Verdeckte Befestigung | Ja |
| Montageart systemgebunden | Nein |
| Integrierter Siphon | Ja |
| Höhe | 420mm |
| Breite | 290mm |
| Tiefe | 280mm |
Handleidingen
| GM_20059252 | Download |