Delabie FINO urinoir zonder spoelrand wandmontage toevoer achter RVS 304
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059251 |
Delabie FINO Urinal ohne Rand Wandmontage Zulauf hinter Edelstahl 304
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059252 |
Delabie FINO Urinal ohne Rand Wandmontage Zulauf hinter Edelstahl 304 Schwarz
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 184414
Referenz Hersteller 135710
Delabie. FINO. Individueel wandurinoir zonder spoelrand. Kan geplaatst worden op elk standaard voorwandsysteem, beschikbaar in de markt. Bacteriostatisch RVS 304. Mat gepolijste afwerking. Dikte rvs: 1,2 mm. Toevoer langs achter (inbouw). Ingebouwde of zichtbare horizontale afvoer. Verborgen sifon. Snel en eenvoudig te plaatsen: monteren via de voorkant dankzij de bevestigingsplaat in rvs. Geleverd met sifon 1"1/2. Bevestigingen meegeleverd. CE markering. Conform de norm EN 13407 voor een spoeling van 2 liter. Gewicht: 3,5 kg.
Urinoir
| Modèle | Mur |
| Matériau | Acier inoxydable |
| Couleur | Acier inoxydable |
| Raccordement de l'eau de rinçage | Au-dessus |
| Raccordement drainage | Caché |
| Diamètre du dispositif de drainage | 49mm |
| Avec cible marquée | Non |
| Montage du couvercle | Non |
| Sans eau | Non |
| Damenausführung | Nein |
| Mit Deckel | Nein |
| Spülrandlos | Nein |
| Integrierte elektronische Steuerung | Nein |
| Min. Spülwassermenge | 2l |
| Mit Erdungsvorrichtung | Ja |
| Schmutzabweisend | Nein |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Antibakterielle Behandlung | Nein |
| Verdeckte Befestigung | Ja |
| Montageart systemgebunden | Ja |
| Integrierter Siphon | Ja |
| Höhe | 420mm |
| Breite | 290mm |
| Tiefe | 280mm |
Anleitungen
| GM_20059251 | Download |