Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant terracotta
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054471 |
Falper Aufsatzwaschtisch 430 mm cristalplant green commodore
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054468 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant black
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054463 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant blue night
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054464 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant curry
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054465 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant exclusive grey
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054466 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant gravel
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054467 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant mango
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054469 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant matt white
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054470 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant terracotta
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 030635
Referenz Hersteller D8B04300000TA
Falper. Opbouwwastafel. 430 mm. cristalplant. Kleur: terracotta.
Wastafel
| VM kleur | Terracotta |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Composietmateriaal |
| Kleur | Overig |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Zonder |
| Diepte | 430mm |
| Breedte/diameter | 430mm |
| Hoogte | 140mm |