Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant exclusive grey
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054468 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054463 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant blue night
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054464 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant curry
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054465 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant exclusive grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054466 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant gravel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054471 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant green commodore
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054467 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant mango
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054469 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant matt white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054470 |
Falper opbouwwastafel 430 mm cristalplant terracotta
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030638
Leveranciers-referentie: D8B04300000EY
Falper. Opbouwwastafel. 430 mm. cristalplant. Kleur: exclusive grey.
Wastafel
| VM kleur | Exclusive grey |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Composietmateriaal |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Zonder |
| Diepte | 430mm |
| Breedte/diameter | 430mm |
| Hoogte | 140mm |