WASTROG SANIL.1.0 WND IX 5P M5
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20038499 |
WASTROG SANIL.1.0 WND IX 2P M2
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045127 |
WASTROG SANIL.1.0 WND IX 4P M2
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045129 |
WASTROG SANIL.1.0 WND IX 4P M5
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045128 |
WASTROG SANIL.1.0 WND IX 5P M2
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045130 |
WASTROG SANIL.1.0 WND IX 5P M5
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 126817
Leveranciers-referentie: SANILAV 1-5-M5
Intersan. Wastrog Sanilav 1.0 wandmodel inox 304, 5 plaatsen, met kraan M5.
Wastrog
| Kwaliteitsklasse | Inox RVS 304 (1.4301) |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal gebruikers | 5 |
| Montage | Rechte wand |
| Soort tappunt | Mengkraan |
| Bediening | Hand |
| Plaats afvoer | Centraal/midden |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Diepte | 3000mm |
| Breedte/diameter | 490mm |
| Hoogte | 430mm |