WASTROG SANIL.1.0 WND IX 2P M2
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20038499 |
WASTROG SANIL.1.0 WND IX 2P M2
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045127 |
WASTROG SANIL.1.0 WND IX 4P M2
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045129 |
WASTROG SANIL.1.0 WND IX 4P M5
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045128 |
WASTROG SANIL.1.0 WND IX 5P M2
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045130 |
WASTROG SANIL.1.0 WND IX 5P M5
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 126806
Leveranciers-referentie: SANILAV 1-2-M2
Intersan. Wastrog Sanilav 1.0 wandmodel inox 304, 2 plaatsen, met kraan M2.
Wastrog
| Kwaliteitsklasse | Inox RVS 304 (1.4301) |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal gebruikers | 2 |
| Montage | Rechte wand |
| Soort tappunt | Tapkraan |
| Bediening | Hand |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Diepte | 1200mm |
| Breedte/diameter | 490mm |
| Hoogte | 430mm |
Technische fiches
| F126806n | Download |