Duravit D-Code urinoir zichtbare toevoer zonder spoelrand 305x290mm wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20027883 |
Duravit D-Code urinoir entrée encastrée sans rebord avec fixation 305x290mm
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20027882 |
Duravit D-Code urinoir zichtbare toevoer zonder spoelrand 305x290mm wit
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 060001
Référence fournisseur: 0828300000
Duravit. D-Code. Urinoir zonder spoelrand met zichtbare toevoer, met sproeikop.
Urinoir
| Uitvoering | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Spoelwateraansluiting | Achter |
| Aansluiting afvoer | Wand |
| Met mikpunt | Nee |
| Met deksel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Hoogte | 565mm |
| Breedte | 305mm |
| Diepte | 290mm |