Geberit Duofix element voor hangtoilet Sigma 12 cm
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069970 |
Geberit Aktion Palette 12 x Duofix WC Elemente+ Betätigungsplatten Sigma 01 rund
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069971 |
Geberit Aktion Palette 12x Duofix WC Elemente+Betätigungsplatten Sigma 01 eckig
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069969 |
Geberit Aktion Palette Duofix Element WC 112 cm Sigma 12 cm 12 Stück
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028057 |
Geberit Duofix Element für Wand-WC, 112 cm 12 cm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069641 |
Geberit Duofix Element für Wand-WC, 112 cm 12 cm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 087953
Referenz Hersteller 111.305.00.5
Geberit. Duofix. Montage-element systemfix voor hang-wc, 112 cm met Sigma inbouwspoelreservoir 12 cm voor frontbediening. Te combineren met Geberit bedieningsplaat.
SKU 20069641 ist der Nachfolger von SKU 20028057Voorwand-/inbouwelement wandcloset met spoelreservoir
| Geschikt voor gipsplaten | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Constructie zelfdragend | Ja |
| Geschikt voor massieve wand | Nee |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Geschikt voor sanitair installatie wandsysteem | Ja |
| Breedte verstelbaar | Nee |
| In diepte verstelbaar | Nee |
| Toilethoogte verstelbaar | Nee |
| Diepte |
1120mm 1120mm |
| Breedte |
500mm 500mm |
| Diepte |
120mm 120mm |
| Kwaliteitsklasse spoelreservoir | PE |
| Materiaal spoelreservoir | Kunststof |
| Aansluiting leidingwater | Buitendraad |
| Maat aansluiting leidingwater | 1/2 " |
| Positie leidingwateraansluiting | Overig |
| Spoeling | Overig |
| Met vertraagd vulproces | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid instelbaar | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid |
2l 7l 5l |
| Uitwendige buisdiameter spoelbuis | 45mm |
| Met bedieningspaneel | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Geschikt voor het doorspoelen van debietbeperking | Ja |
| Geschikt voor pneumatische bediening | Ja |
| Geschikt voor elektrische bediening | Ja |
| Geschikt voor radar bediening | Ja |
| Geschikt voor infrarood bediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Min. planchethoogte | 1120mm |
| Programmeerbaar met afstandsbediening | Nee |
| Met gebouwenbeheersysteem aansluiting | Nee |
| Met stopkraan | Ja |
| Met afvoerbocht | Ja |
| Uitwendige buisdiameter afvoer |
90mm 90mm |
| Met contactgeluidsisolatieset | Ja |
| Met spoelbocht | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal element | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal closet | Ja |
| Vulstuk onder reservoir | Nee |
| Frame geschikt voor wc met sprong > 60cm | Nee |
| Met montagebeugel voor vloerbevestiging | Ja |
| Met montagebeugel voor lage muurbevestiging | Nee |
| Met montagebeugel voor hoge muurbevestiging | Ja |
| Voeding door batterij | Nee |
| Geschikt voor toiletten met een verkleind contactoppervlak | Ja |
| Mit Elektroanschluss | Ja |
| Mittenabstand WC-Befestigung | 18 cm und 23 cm |
| Geeignet für Dusch-WC | Ja |
| Mit Lüfteranschluss | Nein |
| Anzahl der Anschlüsse Leitungswasser | 1 |
| Belastbarkeit >= 400 kg nach EN 997 | Nein |
| Mit Kondensisolierung | Ja |
| Mit Frontverkleidung | Nein |
| Mit Wartungsöffnung | Ja |
DOPs
| DOP_083032d | Download |