intro Tempus onderbouwkast 1200x500x495mm 2 deuren Oak Hell
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069372 |
intro Tempus Unterschrank 120 cm 2 Türen Sandstone Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20069437 |
intro Tempus Unterschrank 120 cm 2 Türen Silver Sage
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20054056 |
intro Tempus Unterschrank 120 cm 2 Türen Soft Oak Greige
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20034807 |
intro Tempus Unterschrank 1200x500x495mm 2Türen Artic Grey
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20034809 |
intro Tempus Unterschrank 1200x500x495mm 2Türen Thermo Oak Black
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20028905 |
intro Tempus onderbouwkast 1200x500x495mm 2 deuren Oak Hell
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20028903 |
intro Tempus onderbouwkast 1200x500x495mm 2 deuren wit
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 941033
Van Marcke intro. Tempus. Onderbouwkast 120 cm met 2 deuren. Greeploos. Kleur: Riverside Oak Hell. Te combineren met de Van Marcke Smart buissifon 20015775
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 500mm |
| Breedte | 1200mm |
| Diepte | 495mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Aantal schuifladen | 0 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Eik |
| Kleur front | Eik |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| VM kleur | Riverside Oak Hell |