intro Basic spiegelkast 90cm 2 deuren wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069459 |
intro Basic armoire de toilette 90 cm 2 portes Silver Sage
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054041 |
intro Basic spiegelkast 90 cm 2 deuren Soft Oak Greige
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20036922 |
intro Basic spiegelkast 90cm 2 deuren Basalt
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20035804 |
intro Basic spiegelkast 90cm 2 deuren Riverside Oak
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069394 |
intro Basic spiegelkast 90cm 2 deuren Sandstone Oak
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20036921 |
intro Basic spiegelkast 90cm 2 deuren Thermo Oak Black
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20036920 |
intro Basic spiegelkast 90cm 2 deuren Walnut Natur
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028984 |
intro Basic spiegelkast 90cm 2 deuren wit
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 942556
intro. Basic. Spiegelkast 90 cm met 2 deuren. Zonder grepen en zonder Electrobox. Beschikbaar in verschillende kleuren.
Wastafelbovenkast
| VM kleur | White Standard |
| Uitvoering | Met frontspiegel |
| Hoogte | 650mm |
| Breedte | 900mm |
| Diepte | 178mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Wit |
| Met handgrepen | Nee |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 0 |
Fiches technique
| F942548 | Télécharger |
Manuels
| IM_942544 | Télécharger |
Caractéristiques
| SS_942544f | Télécharger |
Garantie
| W942544 | Télécharger |