intro Basic spiegelkast 90cm 2 deuren Walnut Natur
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20036922 |
Iintro Basic Spiegelschrank 90cm 2 Türen Basalt
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20069459 |
intro Basic Spiegelschrank 90 cm 2 Türen Silver Sage
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20054041 |
intro Basic Spiegelschrank 90 cm 2 Türen Soft Oak Greige
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035804 |
intro Basic Spiegelschrank 90cm 2 Türen Riverside Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20069394 |
intro Basic Spiegelschrank 90cm 2 Türen Sandstone Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20036921 |
intro Basic Spiegelschrank 90cm 2 Türen Thermo Oak Black
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20036920 |
intro Basic Spiegelschrank 90cm 2 Türen Walnut Natur
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20028984 |
intro Basic Spiegelschrank 90cm 2 Türen weiß
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 943798
intro. Basic. Spiegelkast 90 cm met 2 deuren. Zonder grepen en zonder Electrobox. Beschikbaar in verschillende kleuren.
Wastafelbovenkast
| VM kleur | Carini Walnut Natur |
| Uitvoering | Met frontspiegel |
| Hoogte | 650mm |
| Breedte | 900mm |
| Diepte | 178mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Noten |
| Met handgrepen | Nee |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 0 |