intro Basic spiegelkast 80 cm 2 deuren Soft Oak Greige
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069458 |
intro Basic spiegelkast 80 cm 2 deuren Silver Sage
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20054040 |
intro Basic spiegelkast 80 cm 2 deuren Soft Oak Greige
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20035800 |
intro Basic spiegelkast 80cm 2 deuren Artic Grey
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20036919 |
intro Basic spiegelkast 80cm 2 deuren Basalt
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069393 |
intro Basic spiegelkast 80cm 2 deuren Sandstone Oak
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20036918 |
intro Basic spiegelkast 80cm 2 deuren Thermo Oak Black
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20036917 |
intro Basic spiegelkast 80cm 2 deuren Walnut Natur
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028983 |
intro Basic spiegelkast 80cm 2 deuren wit
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 946374
intro. Basic. Spiegelkast 80 cm met 2 deuren, greeploos. Beschikbaar in verschillende kleuren.
Wastafelbovenkast
| VM kleur | Soft Oak Greige |
| Uitvoering | Met frontspiegel |
| Hoogte | 650mm |
| Breedte | 800mm |
| Diepte | 178mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Eik |
| Met handgrepen | Nee |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 0 |
Fiches technique
| F946373 | Télécharger |
Manuels
| IM_946372 | Télécharger |
Caractéristiques
| SS_946372f | Télécharger |
Garantie
| W944430 | Télécharger |