intro Tempus onderbouwkast 120 cm 2 deuren Silver Sage
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20034807 |
intro Tempus onderbouwkast 1200x500x495mm 2 deuren Artic Grey
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028905 |
intro Tempus onderbouwkast 1200x500x495mm 2 deuren Oak Hell
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028903 |
intro Tempus onderbouwkast 1200x500x495mm 2 deuren wit
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069372 |
intro Tempus sous-meuble 120 cm 2 portes Sandstone Oak
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069437 |
intro Tempus sous-meuble 120 cm 2 portes Silver Sage
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054056 |
intro Tempus sous-meuble 120 cm 2 portes Soft Oak Greige
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20034809 |
intro Tempus sous-meuble 1200x500x495mm 2portes Thermo Oak Black
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
intro. Tempus. Onderbouwkast 120 cm met 2 deuren, greeploos, omkeerbaar. Beschikbaar in verschillende kleuren.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 500mm |
| Breedte | 1200mm |
| Diepte | 495mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Aantal schuifladen | 0 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Overig |
| Kleur front | Overig |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| VM kleur | Silver Sage |