Van Marcke Lanza 45 onderbouwkast 80 cm 1 lade Oak Nature push-open
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059383 |
Van Marcke Lanza 45 onderbouwkast 80 cm 1 lade Oak Brown push-open
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20059382 |
Van Marcke Lanza 45 onderbouwkast 80 cm 1 lade Oak Nature push-open
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 946544
Van Marcke. Lanza 45. Onderbouwkast B800 x H400 x D456 cm, 1 lade, zonder sifonuitsnijding, greeploos, kleur: Oak Nature.
Armoire sous lavabo
| Type de montage | Mur |
| Hauteur | 400mm |
| Largeur | 800mm |
| Profondeur | 456mm |
| Nombre de portes (au total) | 0 |
| Nombre de tiroirs | 1 |
| Matériau corps | Contreplaqué |
| Matériau de la façade | Bois massif |
| Couleur du corpus | Chêne |
| Couleur du devant | Chêne |
| Exécution poignées | Poignée |
| VM couleur | Oak Nature |