Van Marcke Lanza kolomkast 40x160 cm rechts Oak Nature push-open
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059407 |
Van Marcke Lanza kolomkast 40x160 cm rechts Oak Brown push-open
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20059406 |
Van Marcke Lanza kolomkast 40x160 cm rechts Oak Nature push-open
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 946568
Van Marcke. Lanza. Kolomkast B400 x H1590 x D340 cm, 1 deur rechts, greeploos, kleur: Oak Nature.
Badmeubelkast
| Uitvoering | Hoog |
| Breedte | 400mm |
| Hoogte | 1590mm |
| Montagewijze | Wand |
| Diepte | 340mm |
| Aantal deuren rechtsdraaiend | 1 |
| Aantal deuren linksdraaiend | 0 |
| Materiaal corpus | Gelaagd hout |
| Materiaal front | Massief hout |
| Kleur front | Eik |
| Uitvoering handgrepen | Greep |
| VM kleur | Oak Nature |
Garantie
| W946372 | Download |