Hansgrohe Vernis Blend elektronische wastafelmengkraan temperatuurregeling netstroom
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052637 |
Hansgrohe Vernis Blend Elektronik-Waschtischmischer Kaltwasser Batteriebetrieb
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052638 |
Hansgrohe Vernis Blend Elektronik-Waschtischmischer Kaltwasser Netzanschluss
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052636 |
Hansgrohe Vernis Blend Elektronik-Waschtischmischer Temperaturvoreinstellung Batteriebetrieb
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052635 |
Hansgrohe Vernis Blend Elektronik-Waschtischmischer Temperaturvoreinstellung Netzanschluss
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 188365
Referenz Hersteller 71501000
Hansgrohe. Vernis Blend. Elektronische wastafelmengkraan met temperatuurregeling op netstroom. Chroom. Kenmerken: ComfortZone 100, uitsprong 112 mm, straalsoort: normale straal, oriënteerbare perlator, maximaal debiet bij 3 bar: 5 l/min., temperatuur vooraf instelbaar, met geïsoleerde watervoering, terugslagklep, infrarood sensor technologie, automatische omgevingsaanpassing van de infraroodsensorelementen, 230 V / 50 Hz netaansluiting, instelbare spoeltijd: 10 s, 20 s, 30 s, hygiënespoeling activeerbaar (automatische waterstroom), frequentie spoelcyclus: 24 u, 48 u, 72 u, spoeltijd hygiënespoeling: 10 s, 20 s, 30 s, waterstop om de wastafel te reinigen, vuilopvangzeef in de aansluitslangen, frequentie hygiënespoeling en spoeltijd hygiënespoeling zijn van elkaar afhankelijk (24 uur - 10 s, 48 uur - 20 s, 72 uur - 30 s).
Mengkraan voor lavabo
| Uitvoering | Elektronisch |
| Type elektronische bediening | Sensor |
| Zelfsluitend | Ja |
| Uitvoering temperatuurregeling | Vast ingesteld |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Middenafstand | 112mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2" (15) |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Uittrekbare uitloop met schuimstraalmondstuk | Nee |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Nee |
| Met kettingoogje | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Nee |
| Met voorfilter | Nee |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Totale opbouwhoogte | 122mm |
| Overhang afvoer | 112mm |
| Type voedingsspanning | Netvoeding |
| Met transformator | Nee |
| Aansluitspanning | 230V |
| Gangreserve-accu | Nee |
| Spoeltijd instelbaar | Ja |
| Automatische cyclusspoeling | Ja |
| Programmering | Handmatig |