Hansgrohe AddStoris scheerspiegel met LED licht mat zwart
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052669 |
Hansgrohe AddStoris Rasierspiegel mit LED Leuchte Chrom
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052677 |
Hansgrohe AddStoris miroir de rasage avec éclairage LED noir mat
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 188553
Référence fournisseur: 41790670
Hansgrohe. AddStoris. Scheerspiegel met LED licht. Mat zwart. Kenmerken: wandmontage, holte vereist voor de lusterklem, materiaal: spiegelglas, materiaal frame: metaal, kantelbaar, draaibaar, vergroting: drievoudig, met verlichting, verlichting: max. 2 W (21 x 0.08 W / LED), ingang: 100 - 240 Volt AC / 50/60 Hz, output voltage: 21 V - DC, beschermingsgraad: IP20, met bevestigingsmateriaal, verborgen bevestiging, boorafstand: 48 mm, diameter boorgat: 6 mm.
Spiegel
| Werkstoff | Glas |
| Schutz gegen Vandalismus | Nein |
| Ausführungsform | Rasierspiegel/Kosmetikspiegel |
| Form | rund |
| Vergrößerungsspiegel | Ja |
| Mit Spiegelrahmen | Ja |
| Material Spiegelrahmen | sonstige |
| Farbe des Spiegelrahmens | schwarz |
| Mit Facette | Nein |
| Ausführung der Oberfläche | matt |
| Facettentyp | geschliffen |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Mit Kondensschutz | Nein |
| Mit Beleuchtung | Ja |
| Mit Steckdose | Nein |
| Mit Heizung | Nein |
| Höhe | 217mm |
| Stärke | 393mm |
| Breite | 208mm |
| Durchmesser | 217mm |