Strada II opbouwwastafel 60 x 40 cm met overloop met kraangat
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20037329 |
Strada II opbouwwastafel 50 x 40 cm met overloop met kraangat
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20037325 |
Strada II opbouwwastafel 60 x 40 cm met overloop met kraangat
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 010133
Referenz Hersteller T299801
Ideal Standard. Strada II. Opbouwwastafel met overloop en doorstoken kraangat.
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Midden |
| Met overloop | Ja |
| Met rugwand | Nee |
| Diepte | 400mm |
| Breedte/diameter | 600mm |
| Hoogte | 130mm |
Technisches Datenblatt
| F010133n | Download |