Outlet
Van Marcke Cascata opbouwwastafel 55x35 ovaal
SKU: 018121
Van Marcke. Cascata. Ovale opbouwwastafel in wit porselein. Zonder overloop.
Lavabo
| Forme | Ovale |
| Matériau | Céramique |
| Couleur | Blanc |
| Type de montage | Rehausse |
| Nombre de cuvettes | 1 |
| Trou de robinetterie | Sans |
| Avec bonde d'évacuation | Non |
| Diamètre du trou d'évacuation | 46mm |
| Profondeur | 350mm |
| Largeur/diamètre | 550mm |
| Hauteur | 130mm |
Technisches Datenblatt
| F018121d | Download |