Watts Industries CF strangregelventiel 2"
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20033094 |
Watts Industries CF vanne de réglage 1/2"
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20033099 |
Watts Industries CF vanne de réglage 2"
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20033095 |
Watts Industries CF vanne de réglage 3/4"
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20033096 |
Watts Industries CF vanne de réglage 4/4"
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20033097 |
Watts Industries CF vanne de réglage 5/4"
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20033098 |
Watts Industries CF vanne de réglage 6/4"
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 526835
Référence fournisseur: PAPXL050
Watts Industries. Idroset serie CF. Balanceerventiel.
Inregelafsluiter
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | vezelversterkt kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Nominale diameter | 2" (50) |
| Uitwendige buisdiameter | 50mm |
| Aansluiting 1 | Binnendraad gas cilindrisch (BSPP) |
| Met koppelingsaansluiting 1 | Nee |
| Aansluiting 2 | Binnendraad gas cilindrisch (BSPP) |
| Met koppelingsaansluiting 2 | Nee |
| Drukniveau artikel | PN 16 |
| Geschikt voor tapwater | Ja |
| Geschikt voor warm tapwater | Ja |
| Geschikt voor cv-water | Ja |
| Max. drukverschil bij 20 °C | 16bar |
| Mediumtemperatuur (continu bedrijf) |
-10°C 110°C |
| Handbediening | Ja |
| Thermostatisch | Nee |
| Hydraulische balans regeling | Statisch |
| Gemotoriseerd | Nee |
| Met aftapper | Nee |
| Met thermometer | Non |
| Avec indicateur | Non |
| Valeur KV |
6.67 166.67 |
| Valeur Kvs | 25 |
| Longueur raccordement 1 | 208mm |
| Longueur de travail raccordement 1 | 208mm |
| Hauteur de fonctionnement | 185.9mm |
| Longueur de l'élément fonctionnel | 94mm |
| Diamètre de la manivelle | 94mm |
| Angle de broche | 0° |
Manuels
| GM_526830e | Télécharger |
| IM_526830 | Télécharger |