SYSTEMPEX XFLEX buis met rode HDPE mantel light versie op rol D20 x 2 mm L 50m
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20005829 |
SYSTEMPEX XFLEX Rohr mit rotem HDPE-Mantel abgespeckte Version auf Rolle D16 x 2 mm L 100m
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005837 |
SYSTEMPEX XFLEX buis met rode HDPE mantel light versie op rol D20 x 2 mm L 50m
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005835 |
SYSTEMPEX XFLEX tube avec gaine HDPE rouge light version sur rouleau D16 x 2 mm L 50m
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 718728
SYSTEMPEX. PEX-b-ALU-PEX-b buizen op rol met rood HDPE mantel light versie, voor sanitair en verwarming. De leiding bestaat uit een PEX-b binnenbuis (silaanvernet). Op deze buis wordt een aluminium laag gekleefd via laserlas (stomplas). Op deze aluminiumlaag wordt een beschermlaag uit PEX-b geëxtrudeerd. Naarmate de diameter van de buis toeneemt, nemen de diktes van de respectievelijke lagen ook toe. De dikte van de aluminium varieert tussen 0,2 tot 1,2 mm. De verlijming tussen PEX-b en aluminium en tussen de buitenlaag van PEX-b, gebeurt met een copolymeerlijm. De mantel is een HDPE mantel light versie: Verbeterde flexibiliteit en installatiegemak, en een weerstand van 240N (Newton).
Mehrschichtrohr glatt
| Qualitätsklasse Innenschicht | PE-Xb |
| Material Innenschicht | Kunststoff |
| Material Außenschicht | Kunststoff |
| Material Zwischenschicht | Aluminium |
| Qualitätsklasse Außenschicht | PE-Xb |
| Anzahl der Lagen | 3 |
| Wandstärke | 2mm |
| Rohraußendurchmesser | 20mm |
| Max. Arbeitsdruck bei 20 °C | 10bar |
| Min. Biegeradius | 45mm |
| Mit Mantelrohr | Ja |
| Mantel-Farbe | rot |
| Äußerer Durchmesser Mantelrohr | 24.9mm |
| Mit thermischer Isolierung | Nein |