SYSTEMPEX voorgeïsoleerde buis blauw D16 dikte 6 mm op rol L 100m
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20005308 |
SYSTEMPEX Rohr Rolle vorisoliert rot D26 6 mm L 50m
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20066438 |
SYSTEMPEX tube rouleau pré-isolé bleu D32 6mm 25m
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20066430 |
SYSTEMPEX tube rouleau pré-isolé rouge D16 6mm 100m
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20066437 |
SYSTEMPEX tube rouleau pré-isolé rouge D32 6mm 25m
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005305 |
SYSTEMPEX voorgeïsoleerde buis blauw D16 dikte 6 mm op rol L 100m
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005303 |
SYSTEMPEX voorgeïsoleerde buis blauw D16 dikte 6 mm op rol L 50m
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005307 |
SYSTEMPEX voorgeïsoleerde buis blauw D20 dikte 6 mm op rol L 50m
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005299 |
SYSTEMPEX voorgeïsoleerde buis blauw D26 dikte 6 mm op rol L 50m
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005302 |
SYSTEMPEX voorgeïsoleerde buis rood D16 dikte 6 mm op rol L 50m
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005306 |
SYSTEMPEX voorgeïsoleerde buis rood D20 dikte 6 mm op rol L 50m
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 718523
SYSTEMPEX. Voorgeïsoleerde buis op rol. Geschikt voor sanitair en verwarming. Dikte isolatie 6 mm.
Meerlagenbuis glad
| Kwaliteitsklasse binnenlaag | PE-Xb |
| Materiaal binnenlaag | Overig |
| Materiaal tussenlaag | Aluminium |
| Kwaliteitsklasse buitenlaag | PE-Xb |
| Aantal lagen | 3 |
| Wanddikte | 2mm |
| Uitwendige buisdiameter | 16mm |
| Max. werkdruk bij 20 °C | 10bar |
| Kleur buis | Wit |
| Met bemantelde buis | Nee |
| Mantelkleur | Blauw |
| Met thermische isolatie | Nee |
| Dikte thermische isolatie | 6mm |
| Kleur thermische isolatie | Blauw |
Fiches technique
| F20005305f | Télécharger |
Certificats
| CERT_718454n | Télécharger |
| CERT_20005279e | Télécharger |
| CERT_20005288e | Télécharger |