Outlet
Zucchetti Pan wastafelmengkraan zonder pop-up
SKU: 181193
Leveranciers-referentie: ZP6242
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 7 | Karton |
Zucchetti - Pan - wastafelmengkraan - ééngreeps - 1-gats - chroom - zonder pop-up
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | schuimstraalkop |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Totale opbouwhoogte | 152mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 60mm |
| Overhang afvoer | 115mm |