Zucchetti Isy22 wastafelmengkraan 212 mm brushed nickel
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20066512 |
Zucchetti Isy22 mitigeur lavabo 212 mm brushed nickel
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20053737 |
Zucchetti Isy22 wastafelmengkraan 212 mm Brushed Metal Black
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20053739 |
Zucchetti Isy22 wastafelmengkraan 212 mm Brushed PVD British Gold
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20053740 |
Zucchetti Isy22 wastafelmengkraan 212 mm Brushed PVD Copper
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20053736 |
Zucchetti Isy22 wastafelmengkraan 212 mm chroom
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Référence fournisseur: ZIS2811.C3
Zucchetti. Isy22. Wastafelmengkraan. Hoogte 212 mm. Met progressieve cartouche en straalbreker. Uitloop beweegbaar of vergrendelbaar tijdens installie. Zonder lediging. Water Saving - debiet gelijk aan of minder dan 6 l/min. Kleur: brushed nickel.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Nikkel |
| Accentkleur | Nikkel |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Met ketting | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Totale opbouwhoogte | 212mm |
| Overhang afvoer | 127mm |
Fiches technique
| F20066512e | Télécharger |