Van Marcke Lana wastafelmengkraan verhoogd geborsteld gun metal
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20066463 |
Van Marcke Lana mélangeur de lavabo ralongé or rosé
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20066462 |
Van Marcke Lana wastafelmengkraan verhoogd geborsteld gun metal
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20002852 |
Van Marcke Origine Lana wastafelmengkraan verhoogd chroom
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Van Marcke. Lana. Wastafelmengkraan met hoge uitloop, binnenwerk en keramische schijven, waterbesparend straalbreker, inclusief flexibels en fixatieset. Geborsteld gun metal.
SKU 20073644 est le successeur de SKU 20066462Mengkraan voor lavabo
| VM kleur | Brushed Gun Metal |
| Type greep | met één greep |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Overig |
| Accentkleur | Overig |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2" (15) |
| Totale opbouwhoogte | 301mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 204.5mm |
| Overhang afvoer | 180mm |
Fiches technique
| F20066462f | Télécharger |