Hansgrohe Metris ééngreepsmengkraan voor wastafel met lediging chroom
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017147 |
Hansgrohe Metris ééngreepsmengkraan voor wastafel met lediging chroom
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 188417
Référence fournisseur: 31080000
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Hansgrohe. Metris. Eéngreepsmengkraan voor wastafel . Comfort Zone 110 mm. Met M2 cartouche met keramische schijven, Boltic greepvergrendeling, QuickClean perlator, temperatuurbegrenzing, debietbegrenzer 5 l/min, lediging 1 1/4" met zijdelingse trekknop.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Type afvoeraansluiting | Trekwaste |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Totale opbouwhoogte | 172mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 100mm |
| Overhang afvoer | 116mm |