Grohe Essence mélangeur de lavabo S-Size vidange automatique chrome
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20016370 |
Grohe Essence wastafelmengkraan S-Size automatische lediging chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20016428 |
Grohe Essence wastafelmengkraan S-Size automatische lediging chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 163823
Leveranciers-referentie: 24175001
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 14 | Carton |
Grohe - Essence - mitigeur lavabo - S-Size - monotrou - SilkMove - Starlight - EcoJoy - vidage automatique - QuickFix Plus - chromé
Artikel 20016428 is de vervanger van 20016370Mitigeur de lavabo
| Type of grip | À une poignée |
| Matériau du robinet | Laiton |
| Traitement de surface | Chromé |
| Traitement de surface | Poli |
| Installation | Plaque/Trou de robinet |
| Couleur de base | Chrome |
| Accent de couleur | Chrome |
| Nombre de trous de robinetterie | 1 trou |
| Raccordement avance | Tuyau (vissage) |
| Distance centrale | 0mm |
| Type d'évacuation | Fixe en-dessous |
| Dimensions du raccord d'alimentation | 3/8 pouce (10) |
| Type d'embout | Moulé |
| Buse robinet | Buse à jet de mousse |
| Avec vanne d'arrêt pour connexion d'appareils externes | Non |
| Avec coupleurs | Non |
| Avec panneaux protecteurs/rosaces | Oui |
| Type of waste fitting | Pop-up valve with vertical lever |
| Limitation de température | Oui |
| Fonction de démarrage à froid | Non |
| Sécurité anti-refoulement selon EN 1717 | AA |
| Capacité de robinet (à 300 kPa) | 5l/min |
| Classe de courant de volume | Sans |
| Hauteur de construction totale | 208mm |
| Hauteur de construction, bord inférieur du bec de robinet | 111mm |
| Classe sonore selon norme EN ISO 3822 | Sans |
| Type à basse pression | Non |
| Avance d'évacuation | 94mm |
| Homologation selon BBR/EKS | Non |