Zucchetti Gill badkraan 188 mm Mat zwart gewafeld
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20053727 |
Zucchetti Gill Wannenbatterie 188 mm Brushed Nickel
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20053728 |
Zucchetti Gill Wannenbatterie 188 mm Mattes Schwarz geprägtes
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20053726 |
Zucchetti Gill Wannenbatterie 188 mm chrom
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 030328
Referenz Hersteller ZGL139.N1
Zucchetti. Gill. Badkraan met doucheset. Wandmontage. Lengte 188 mm. Kleur: Embossed Matt Black.
Badmengkraan
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Temperatuurbegrenzing (38 °C) | Nee |
| Materiaal kraan | Messing |
| Drukcompenserend | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Basiskleur | Zwart |
| Aantal kraangaten | 2-gats |
| Montage | Wand |
| Aansluiting aanvoer | Binnendraad |
| Middenafstand | 150mm |
| Plaats uitlaat | naar boven |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Nom. binnendiameter uitlaat | 1/2 inch (15) - 3/4 inch (20) |
| Overhang afvoer | 188mm |
| Met omschakeleenheid | Ja |
| Met vaste hoofddouche | Ja |
| Met douchegarnituur | Ja |
| Met koppelingen | Ja |
| Koele behuizing | Nee |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | Overig |
| Debietklasse | Zonder |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Zonder |
| VM kleur | Embossed Matt Black |
Technisches Datenblatt
| F030326e | Download |