Delabie Rénovation universele uitloop zwanenhals beweegbaar verchroomd F3/4 L200
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017017 |
Delabie Rénovation universele uitloop zwanenhals beweegbaar verchroomd F1/2 L150
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20017018 |
Delabie Rénovation universele uitloop zwanenhals beweegbaar verchroomd F1/2 L200
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20017019 |
Delabie Rénovation universele uitloop zwanenhals beweegbaar verchroomd F3/4 L200
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 184191
Leveranciers-referentie: 965202
Delabie Rénovation. Universele kraanuitloop type "zwanenhals" - beweegbaar - verchroomd.
Afvoer voor sanitairkranen
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Montagewijze | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Zonder |
| Aansluiting aanvoer | Binnendraad |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/4" |
| Uitvoering | Buis |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Vorm | Gebogen |
| Uittrekbaar | Nee |
| Met omschakeleenheid | Nee |
| Verdraaibaar mondstuk | Nee |
| Draaibare afvoer | Ja |
| Met bediening afvoerstop | Nee |
| Met rozet | Nee |
| Voorsprong | 190mm |
| Totale opbouwhoogte | 210mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 150mm |
Technische fiches
| F184191n | Download |