intro Cor wastafelblad met 1 geïntegreerde waskom 805x460x14mm mat wit
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20028874 |
intro Cor Waschbeckenplatte 1 integriertes Waschbecken 605x460x14mm matt weiss
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20028875 |
intro Cor Waschbeckenplatte 1 integriertes Waschbecken 805x460x14mm matt weiss
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20028871 |
intro Cor wastafelblad met 1 geïntegreerde waskom 605x460x14mm blinkend wit
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20028872 |
intro Cor wastafelblad met 1 geïntegreerde waskom 805x460x14mm blinkend wit
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 933820
intro. Cor. Wastafelblad met 1 geïntegreerde waskom. 1 kraangat. Kunstmarmer.
Wastafelblad
| Uitvoering | Met geïntegreerde waskom(men) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen/waskomuitsparingen | 1 |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Aflegdeel | Zonder |
| Met sifonuitsparing(en) | Nee |
| Breedte | 805mm |
| Diepte | 460mm |
| Dikte | 15mm |
| Materiaal blad | Overig |
| Materiaal waskom(men) | Overig |
| Kleur blad | Wit |
| Kleur waskom(men) | Wit |
| VM kleur | Matt White |
Technisches Datenblatt
| F933820d | Download |