Van Marcke Lanza 45 onderbouwkast 80 cm 1 lade Oak Brown push-open
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059383 |
Van Marcke Lanza 45 Unterschrank 80 cm 1 Schublade Oak Brown Push-open
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20059382 |
Van Marcke Lanza 45 Unterschrank 80 cm 1 Schublade Oak Nature Push-open
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 946545
Van Marcke. Lanza 45. Onderbouwkast B800 x H400 x D456 cm, 1 lade, zonder sifonuitsnijding, greeploos, kleur: Oak Brown.
Waschtischunterschrank
| Montageart | Wand |
| Höhe | 400mm |
| Breite | 800mm |
| Tiefe | 456mm |
| Anzahl der Türen (gesamt) | 0 |
| Anzahl der Schubladen | 1 |
| Material Korpus | Schichtholz |
| Material Front | Massivholz |
| Farbe des Korpus | Eiche |
| Farbe der Front | Eiche |
| Ausführung Handgriffe | Griff |
| VM Farbe | Oak Brown |