intro Basic spiegelkast 120cm 2 deuren Sandstone Oak
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069460 |
intro Basic Spiegelschrank 120 cm 2 Türen Silver Sage
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054074 |
intro Basic Spiegelschrank 120 cm 2 Türen Soft Oak Greige
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20035806 |
intro Basic Spiegelschrank 120cm 2 Türen Artic Grey
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20036925 |
intro Basic Spiegelschrank 120cm 2 Türen Basalt
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028986 |
intro Basic Spiegelschrank 120cm 2 Türen Riverside Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069395 |
intro Basic Spiegelschrank 120cm 2 Türen Sandstone Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20036924 |
intro Basic Spiegelschrank 120cm 2 Türen Thermo Oak Black
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20036923 |
intro Basic Spiegelschrank 120cm 2 Türen Walnut Natur
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028985 |
intro Basic spiegelkast 120cm 2 deuren wit
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
intro. Basic. Spiegelkast 120 cm met 2 deuren. Zonder grepen en zonder Electrobox. Beschikbaar in verschillende kleuren.
Wastafelbovenkast
| VM kleur | Sandstone Oak |
| Uitvoering | Met frontspiegel |
| Hoogte | 650mm |
| Breedte | 1200mm |
| Diepte | 178mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Eik |
| Met handgrepen | Nee |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 0 |