Strada II opbouwwastafel D38 cm met overloop zonder kraangat
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20037333 |
Strada II opbouwwastafel D38 cm met overloop zonder kraangat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20037335 |
Strada II opbouwwastafel D45 cm met overloop zonder kraangat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 010141
Leveranciers-referentie: T292901
Ideal Standard. Strada II. Opbouwwastafel rond met overloop en zonder kraangat.
Wastafel
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Zonder |
| Met overloop | Ja |
| Met rugwand | Nee |
| Diepte | 380mm |
| Breedte/diameter | 380mm |
| Hoogte | 130mm |
Technische fiches
| F010141n | Download |