Outlet
Ideal Standard Strada wastafel 50 x 42 cm wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20027680 |
Ideal Standard Strada wastafel 50 x 42 cm wit
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 010372
Référence fournisseur: K077701
Ideal Standard. Strada. Wastafel in fijne vuurklei met kraangat en geïntegreerde overloopverbinding.
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Soort bevestiging | Deuvelbouten |
| Montagewijze | Hangend |
| Afzetplateau | Zonder |
| Aantal waskommen | 1 |
| Medische uitvoering | Nee |
| Kraangat | Midden |
| Doorslaanbare kraangaten | Zonder |
| Met overloop | Ja |
| Met geïntegreerde zeepschaal | Nee |
| Met boring voor zeepdispenser | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met rugwand | Nee |
| Diepte | 420mm |
| Breedte/diameter | 500mm |
| Hoogte | 145mm |
Fiches technique
| F010372n | Télécharger |