GEB 300 UITGIETBAK 61X46CM WT
SKU: 074022
Leveranciers-referentie: S8A00200000G
Geberit. 300. Uitgietbak 61 x 46 cm, wit. Met overloop.
Vidoir
| Couleur | Blanc |
| Matériau | Céramique |
| Avec grille de seau | Non |
| Nombre d'éviers | 1 |
| Avec matériau de fixation | Non |
| Profondeur | 460mm |
| Largeur | 610mm |
| Hauteur | 255mm |
Technische fiches
| F074022f | Download |