Ideal Standard Tesi Pack hangtoilet Aquablade wit mat
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20027731 |
Ideal Standard Tesi Pack hangtoilet Aquablade
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20027828 |
Ideal Standard Tesi Pack hangtoilet Aquablade wit mat
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20062163 |
Ideal Standard Tesi hangtoilet pack Aquablade zwart mat
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20062216 |
Ideal Standard Tesi hangtoilet pack rimless softclose
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 050309
Référence fournisseur: T3546V1
Ideal Standard. Tesi. Pack hangtoilet met Aquablade. Met dunne Slow closing zitting en deksel. Inclusief bevestigingset. Verborgen bevestiging. Wit mat.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Spoeling | Overig |
| Wateraansluiting links | Nee |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Breedte | 365mm |
| Diepte | 535mm |
| Hoogte | 335mm |