Geberit Aller hangurinoir zonder sifon toevoer boven B34,5cm wit
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 067002
Leveranciers-referentie: 236600000
Geberit. Aller. Hangurinoir in porselein met toevoer bovenaan. Breedte: 34,5cm.
Urinoir
| Modèle | Mur |
| Matériau | Céramique |
| Couleur | Blanc |
| Raccordement de l'eau de rinçage | Au-dessus |
| Raccordement drainage | Caché |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Hoogte | 565mm |
| Breedte | 350mm |
| Diepte | 350mm |
Technische fiches
| F067002n | Download |