Hansgrohe AddStoris handdoekhouder 2-armig chroom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 188490
Leveranciers-referentie: 41770000
Hansgrohe. AddStoris. Handdoekhouder 2-armig. Chroom. Kenmerken: wandmontage, materiaal: metaal, materiaal houder: kunststof, vast, lengte: 445 mm, met bevestigingsmateriaal, verborgen bevestiging, boorafstand: 26 mm, diameter boorgat: 6 mm.
Porte-serviettes
| Forme | Support fixe |
| Matériau | Autre |
| Traitement de surface | Chromé |
| Traitement de surface | Poli |
| Avec couvercle/rosace interchangeable | Non |
| Couleur | Chrome |
| Nombre de porte-serviettes | 2 |
| Pivotant | Non |
| Avec crochet pour gants de toilette | Non |
| Extensible | Non |
| Type de montage | Mur |
| Fixation cachée | Oui |
| Avec matériau de fixation | Oui |
| Longueur | 445mm |
| Hauteur | 32mm |
| Profondeur | 445mm |
| Traitement antibactérien | Non |
| Anti-ligature/anti-suicide | Non |